Jak suszyć płatki róży? Suszone płatki róż – Kraków gdzie kupić

paź 12, 2018 przez

Jak suszyć płatki róży? Suszone płatki róż – Kraków gdzie kupić

Zastanawiałeś się kiedykolwiek do czego ludziom suszone płatki róż? Przecież te kwiaty dużo piękniej wyglądają, kiedy rosną na krzewie i są w pełni okazałości!

jak suszyć płatki róży

Mimo wszystko jednak często widzimy, jak ludzie poszukują suszonych płatków lub zastanawiają się jak suszyć płatki róży na własną rękę. Po co? Dużo osób wykorzystuje je w formie ozdoby do prezentów i upominków. Kartonowe pudełko z drobnym upominkiem w środku zdecydowanie lepiej się prezentuje, gdy po brzegi wypełniają je płatki róż. Część osób wybiera świeże płatki, jednak jeśli prezent ma trochę postać, zanim zostanie doręczony do odbiorcy, lepiej nie ryzykować, i zdecydować się właśnie na suszone płatki.

płatki róż Kraków gdzie kupić

Poza tym takie płatki wykorzystywane są choćby w zabiegach pielęgnacyjnych – kąpiele w suszonych płatkach róż to sposób na zadbanie o skórę suchą, wrażliwą i naczynkową. Chciałbyś wypróbować takiego zabiegu w domu? Wpisz w okno wyszukiwarki hasło “płatki róż Kraków gdzie kupić” i zapoznaj się z dostępnymi wynikami. Pamiętaj jednak, żeby przed wypróbowaniem zabiegu kosmetycznego na całe ciało, zrobić najpierw test alergiczny na małej powierzchni skóry!