Bezpieczne dziecko

maj 2, 2018 przez

Bezpieczne dziecko

Nadszedł wymarzony dzień. Twoja pociecha zaczęła samodzielnie chodzić, zalicza jeszcze tysiące upadków, ale ciekawość nie zna granic. Zagląda wszędzie, powoli człapie od pokoju do pokoju, nagle napotyka schody. To właśnie to, wzbudzają największe zainteresowanie. A Tobie przez głowę przebiega tysiące myśli, co zrobić aby dziecko czuło się bezpiecznie, aby przez przypadek nie spadło ze schodów. Chwila nie uwagi i może dojść do ogromnego nieszczęścia.
Jednak jest plan, i pomysł na zakup bramki.

 

Bramki zabezpieczające dla dzieci bardzo rozsądne rozwiązanie. Nawet gdy przypadkiem spuścisz brzdąca z oka np. sięgając do szafki wiesz, że maluch nie otworzy sobie zamka zabezpieczającego. Rozwiązanie idealne.
Na rynku jest bardzo dużo różnorodnych modeli różniących się materiałem, z którego są wykonane (drewno, metal, elementy plastikowe), ale także rozmiarem i sposobem zabezpieczenia oraz montażem (rozporowe czy przykręcane do ściany).
Każdy rodzic musi zadecydować, co będzie najodpowiedniejsze dla jego dziecka. Sprawdź i porównaj ceny. Pomysł godny uwagi. Zadbaj o bezpieczeństwo swojego dziecka.,