Skórzane meble

mar 22, 2018 przez

Skórzane meble

Meble ze skóry, kojarzą się z elegancją, klasą, o której marzy każdy gospodarz domu. Skórzane kanapy a także poduszki cieszą się coraz większą popularnością.
Skóra cechuje się wysoką odpornością na ścieranie, jest odporna na zabrudzenia, które bardzo szybko niszczą meble tapicerowane.
Nieważne, czy Twój dom urządzony jest w stylu antycznym, klasycznym a może nowoczesnym, komplety wypoczynkowe, kanapy, fotele, sofy z naturalnej skóry są idealnym wyborem.

Skóra jest bardzo odpornym i trwałym materiałem, ale każdy jest świadomy, że róże sytuacje mogą się wydarzyć. Rozlany sok, kawa, rozgniecione jedzenie. Zadręczają nas wtedy pytania, jak pozbyć się plamy, jak doczyścić powierzchnię. Czyszczenie skór musi być opatrzone dużą rozwagą, brak ostrożności może spowodować, że nasz wspaniały mebel ulegnie może ulec zniszczeniu. Używać należy środków specjalnie do tego przeznaczonych w domowym zaciszu, jednak gdy podstawowe środki zawiodą warto pomyśleć o czyszczeniu w pralni. Stosowanie niewłaściwych środków czyszczących może uszkodzić materiał, a to już tylko niewielki krok do katastrofy.
Wybieraj łagodne środki czyszczące.