Slowpack – jedyna taka hurtownia ekologiczna

wrz 5, 2022 przez

Slowpack – jedyna taka hurtownia ekologiczna

Ochrona środowiska powinna być priorytetem dla każdego z nas na najbliższe kilkadziesiąt, a może i więcej lat. Nie bez przyczyny co chwilę słyszymy o katastrofach naturalnych. Cierpią na tym na ludzie, ale i zwierzęta, które żyją w lasach, oceanach i morzach. Wielkim zagrożeniem jest dla nas wszystkich plastik. Stosowany on jest niemal w każdej dziedzinie życia i staje się coraz bardziej problematyczny. Nawet dziesięć milionów ton tworzywa sztucznego każdego roku trafia do oceanów i może tam występować przez setki kolejnych lat przez swój długi okres rozkładu. Od teraz możesz wspólnie z hurtownią ekologiczną Slowpack przyczynić się do niwelowania skutków zmian klimatycznych. W jaki sposób? Kupując produkty biodegradowalne.

Ekologiczne talerze, tacki, pojemniki i wiele innych. Jednorazowe naczynia dla gastronomii i domu

Branża gastronomiczna generuje sporą część tworzyw sztucznych. Odnosi się to głównie do serwowania posiłków na wynos, które dostarczane są w pojemnikach styropianowych, a sztućce wykonane są z plastiku. Już największe sieci restauracyjne znane na całym świecie od kilku lat zmieniają swoją politykę. Naczynia ekologiczne są ich priorytetem i bardzo chętnie angażują się w różnego rodzaju akcje wspierania ochrony środowiska i walki z globalnym ociepleniem. 

Z roku na rok ta świadomość rośnie i do wspierania produktów biodegradowalnych dołącza coraz więcej osób. Naczynia w postaci papierowych talerzy, sztućców drewnianych lub kubków z papieru staną się niedługo priorytetem w lokalach gastronomicznych, restauracjach i food truckach. 

Dobrze wyselekcjonowane i przyjazne naturze. Artykuły z unikatowych materiałów

Produkty ekologiczne wytwarzane są z wielu materiałów, które są zgodne z naturą. Zapewne spotkałeś lub spotkałaś się już nie raz z kawą w kubku papierowym. Znajdują swoje zastosowanie w restauracjach i mobilnych punktach serwowania napojów. To produkt, który jest w pełni biodegradowalny w domowych kompostowniku. Kubki z papieru są doskonałą alternatywą dla plastikowych wyrobów, nie zmieniają smaku napojów, a dodatkowym atutem jest niska cena. 

Prawdziwym hitem stają się talerze z otrąb pszennych, które… są naczyniami jadalnymi. Po skończonym posiłku bez problemu można je zjeść, a błonnik zawarty w otrębach przekłada się na lepsze trawienie i funkcjonowanie i przeczyszczenie jelit. 

Eko produkty w sklepie Slowpack. Sprawdź nasze opakowania ekologiczne

Na https://slowpack.pl/ czeka na Ciebie tysiące ekologicznych i biodegradowalnych artykułów. Każdy z nich został wykonany z jakościowych i naturalnych materiałów, m.in. bambusa, trzciny cukrowej, mączki kukurydzianej, PLA, certyfikowanego papieru i wielu innych. Slowpack kieruje się wartościami, które szanują środowisko naturalne, dlatego większość z produktów jest biodegradowalna i wolna od tworzyw sztucznych. Wspólnymi siłami możemy przyczynić się do zatrzymania zmian klimatycznych. Wybieraj świadomie spośród szerokiego wachlarza eko produktów w sklepie Slowpack!

Podobne

Tagi