Sofy rozkładane 2021

maj 26, 2021 przez

Sofy rozkładane 2021

W 2021 roku sofy rozkładane wciąż należą do jednych z najbardziej popularnych mebli wypoczynkowych, które wybieramy do swojego salonu. Wydaje się, że mebel ten jest ponadczasowy, dlatego od lat, mimo licznych alternatyw i rosnącej konkurencji, wciąż znajduje się wśród najczęstszych wyborów klientów. Na powodzenie sprzedaży rozkładanych sof w dużej mierze wpływa ich uniwersalność. Meble te jednocześnie mogą pełnić funkcję wygodnego siedziska oraz przestronnego łóżka. Warto o tym pomyśleć.

Sofy rozkładane są dostępne w różnych rozmiarach, dzięki czemu bez trudu dobierzemy mebel do naszego wnętrza. Najmniejsze sofy świetnie sprawdzą się jako siedzisko dla 2-3 osób, a większe modele z powodzeniem pomieszczą ich jeszcze kilka więcej. Warto zwrócić uwagę, że w tym roku na sofy bardzo często decydują się również właściciele kawalerek. Wszystko dlatego, że mebel ten jest bardzo funkcjonalny i od razu pokryje dwie potrzeby domowników. W dzień idealnie sprawdzi się jako mebel wypoczynkowy, a w nocy w ciągu chwili zamieni się w mebel do snu.

Na jakie kolory warto zwrócić uwagę?

W nadchodzącym sezonie warto zwrócić uwagę na kilka popularnych barw tkanin tapicerskich. Wśród tych bardziej neutralnych wciąż prym wiodą różne odcienie szarości. Sofy w tej barwie są bardzo estetyczne i harmonijnie wpisują się w różne wnętrza, dzięki czemu bez trudu dobierzemy do nich pozostałe meble i dodatki. Jeżeli chcemy postawić na większą kreatywność i nieszablonowe pomysłu to warto rozwązyć klasyczne sofy boho, które potrafią przełamać nawet najbardziej monotonną aranżację salonową.

Wśród popularnych kolorów 2021 roku zdecydowanie znajduje się również butelkowa zieleń. Meble te są eleganckie i świetnie sprawdzają się zarówno w prostych i nowoczesnych salonach oraz we wnętrzach w stylu glamour. Alternatywą mogą być sofy w kolorze musztardowym lub granatowym, które również w tym roku cieszą się dużym zainteresowaniem i przewidujemy, że to się szybko nie zmieni. Oczywiście ostateczny wybór zawsze należy do nas, więc warto postawić na sofę takiej barwy, która nam się podoba i jednocześnie będzie pasowała do stylu naszego salonu.

Podobne

Tagi