Ogrody Hortulus Dobrzyca k Koszalina – godziny otwarcia. Lepsze niż ogród botaniczny?

cze 3, 2017 przez

Ogrody Hortulus Dobrzyca k Koszalina – godziny otwarcia. Lepsze niż ogród botaniczny?

Podobają Ci się wizyty w ogrodach botanicznych? Często odwiedzasz tego typu miejsca, ponieważ fascynuje Cię roślinność i wszystko, co z nią związane? W takim razie ogrody Hortulus z pewnością Ci się spodobają!

Ogrody Hortulus Dobrzyca k Koszalina

To miejsca podobne do ogrodów botanicznych, tylko tworzone dla sztuki, nie dla edukacji. Ogrody Hortulus mają przede wszystkim wzbudzać zachwyt, więc nie posiadają tabliczek informacyjnych na temat danej roślinności, które poniekąd szpecą całokształt otoczenia. Jeśli lubisz podziwiać piękno kompozycji roślinnych, odwiedź Hortulus Dobrzyca k Koszalina i daj się zatracić w magicznym otoczeniu. Ogrody Hortulus Dobrzyca to największy kompleks tego typu atrakcji w całej Polsce, więc jeśli planujesz odwiedzić to miejsce, zarezerwuj sobie odpowiednią ilość czasu.

hortulus Dobrzyca  – godziny otwarcia

To nie jest atrakcja, na którą wystarczy poświęcić dwie godzinki. W tak pięknym miejscu można spędzić nawet cały dzień, dlatego lepiej przygotuj się na długi postój. Warto wcześniej zapoznać się ze szczegółowymi informacjami na temat tego miejsca, wpisując w wyszukiwarkę hasło “hortulus Dobrzyca godziny otwarcia“. Możesz też wyszukać ceny biletów wstępu i ewentualnych przekąsek na terenie kompleksu.