Za wygląd niekoniecznie wiele się płaci

wrz 21, 2019 przez

Za wygląd niekoniecznie wiele się płaci

Różny rynek – różne ceny

Niektóre usługi, które są związane z poprawą wyglądu, mogą się kojarzyć z czymś drogim, dla osób bogatszych. Nie można się z tym ani nie zgodzić jak również zgodzić, ponieważ to wszystko zależy od tego, do jakiego miejsca trafimy, dodatkowo do jakiej osoby. Prawda jest taka, że niektórzy specjaliści za bardzo się cenią, robiąc niemal to samo, co reszta ludzi na rynku. A jeszcze inni potrafią zrobić wszystko tak jak oczekiwaliśmy za jeszcze mniejszą cenę w przeciwieństwie do tego droższego lokalu. Na topie są obecnie popularne usługi, m.in. takie jak: permanentne brwi, sztuczne rzęsy, powiększanie ust, henna brwi, rzęs, czy też hybryda u rąk i nóg. Czy naprawdę trzeba mieć koniecznie na to pieniądze? A jak wygląda wybielanie zębów cena?

Kreatywne rozwiązania – podobny efekt za mniejsze pieniądze…

Jak to się mówi chcesz być piękna, to cierp!, jednak czy tak faktycznie powinno być w każdej kategorii? Niekoniecznie, ponieważ z usług, które poznaliśmy wcześniej, zazwyczaj korzystają osoby, które mają na to odpowiednie finanse. Albowiem, jest też taka grupa, która niekoniecznie może, bądź chce zainwestować w takie usługi, odkładając np. na wycieczkę, a nie na brwi. Jakie są dobre rozwiązania na podobny efekt, który wymaga nieco więcej czasu?

– kredka do brwi/marker do brwi/cienie do brwi – wymienione kosmetyki są często wybierane przez blogerki, makijażystki, które zainspirowały inne kobiety do tej opcji. W przeciwieństwie do tego permanentnego, to poświęcimy na to więcej czasu, nie jest pewne, że będą wyglądać cały czas idealnie i równo, a do tego trzeba posiadać nieco cierpliwości – praktyka czyni mistrza! Każdy kosmetyk jest wyborem indywidualnym – jedni wolą kredkę, inni cienie.
– rzęsy – można samemu skleić, jednak wymaga to umiejętności manualnych, jak również codziennego doklejania, gdyż są takie jednorazowe, jak również takie, które trzymają się 3 tygodnie. Na początku ta metoda może zniechęcać, ponieważ cierpliwość i determinacja jest kluczem, ale potem nie dość, że zaoszczędzisz, to możesz mieć klientki!
– wybielanie zębów – chociaż cena jest bardzo zróżnicowana, to wiele zależy od tego, do jakiego gabinetu trafisz, oraz jaką wybierzesz metodę wybielania zębów – u stomatologa, czy w domu? Przykładowo: Za plastry wybielające – około 8 szt., zapłacisz ok.70-80 zł. W przypadku usług u dentysty, to nie da się dokładnie określić ceny – tak jak w przypadku kosmetyczki, która ceni swoje usługi bardzo różnie. Jednakże, średnio za metodę wybielania zębów z żelem i lampą zapłacimy 1400-1600 zł. Efekt utrzymuje się ok. 3 lata.

 

Podobne

Tagi