Najlepszy dzień w roku? Skierniewice: Dzień Kwiatów

lip 11, 2017 przez

Najlepszy dzień w roku? Skierniewice: Dzień Kwiatów

Dla fanów kwiatów to z pewnością jeden z najlepszych dni w roku. Czekają na to niecierpliwie i z wytęsknieniem spoglądają na kalendarz.

Skierniewice – Dzień Kwiatów

O czym mowa? Tak! To Skierniewice Dzień Kwiatów! To magiczne święto, podczas którego nie tylko będziesz miał okazję podziwiać masy pięknych gatunków, przeróżnych zaskakujących odmian dotychczas znanych Ci kwiatów i innych roślin. W trakcie Dnia Kwiatów, który odbywa się w każdy weekend września, czeka Cię także mnóstwo innych atrakcji.

Instytut Sadownictwa i Kwiaciarstwa

Poza kwiatami, jest to także święto warzyw i owoców, dlatego próbowanie wyhodowanych przez wprawnych ogrodników plonów należy do jednej z nich! Dodatkowo podczas tego święta absolutnie dozwolone są zakupy – jeśli wpadnie Ci w oko jakiś gatunek kwiatu, spytaj wystawcę o jego sadzonki lub cebulki. Nie zapomnij dowiedzieć się szczegółowych informacji na temat warunków środowiskowych, jakie są najlepsze dla Twojej nowej rośliny, żeby dobrze wzrastała! Prawda, że czeka Cię masa atrakcji? A wszystko to zapewnia Skierniewice Instytut Sadownictwa i Kwiaciarstwa! Zaznacz w kalendarzu terminy i wybierz się tam choć raz!